با خرید پستی ایران مارکت سنتر، سفارش خود را درب منزل دریافت کرده، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.
 
سبد خرید خالی می باشد.


آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

دسته آموزش زبان زیردسته آلمانی

شاید برایتان جالب باشد که آلمانی را توسط کسی یاد بگیرید که ستارگان هالیود مانند وودی آلن و اما تامپسون برای شرکت در کلاسهای خصوصی اوبیش از 18000 پوند میپرداختند.

میشل توماس که به بیش از 10 زبان مختلف مسلط بود، تنها در عرض سه روز یک زبان جدید را به ستارگان سینما آموزش میداد!

میشل توماس یهودی، متولد 1914 در لهستان، در جوانی به آلمان فرستاده میشود، سپس به شهر وین در اتریش میرود. پس از اشغال اتریش توسط آلمانها به فرانسه میگریزد وپس از تحصیل روانشناسی به حزب مقاومت فرانسه میپیوندد. او مدتهای زیادی در اردوگاههای اسیران جنگی اسیر بوده و توسط گشتاپو به جهت فرارهایش شکنجه شده است.

در این زندگی پر فراز نشیب او با زبانها و فرهنگهای مختلفی آشنا میشود، به طوریکه به خاطر آموزش زبان به ارتشیان آمریکا در فرانسه، درسال 1994 نامزد مدال ستاره نقره ای میشود.

او میگوید: « زندگی در دوران اسارت بسیار سخت بود اما من خودم را سرگرم میکردم.»

پس از جنگ در سال 1947، وی به لس آنجلس رفته و مرکز آموزش زبان میشل توماس را تاسیس میکند و بعد از 50 سال آموزش زبان به علت سکته قلبی در سال 2005 از دنیا میرود.

« چیزی به نام دانش آموز ضعیف نداریم، این معلمها هستند که ضعیفند! »

این شعار این موسسه آموزشی است. برای یادگیری زبان به این روش شما نیاز به هیچ کتابی ندارید، نه بخاطر سپردن و نه تکلیف خانه!

برای استفاده از این دوره، شما باید تا حدی به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید همراه دو دانشجوی دیگر در کلاس مجازی میشل توماس شرکت کنید. او با استفاده از روشهای روانشناسی و با استفاده از شباهتهای مکالمات انگلیسی و آلمانی، به دانشجویان خود این توانایی را میدهد که جملاتی را که نمیدانند، یا فکر میکنند نمیدانند را حدس بزنند.

Foundation Course دوره آموزش مبتدیان است که پس از اتمام این دوره هشت ساعته، قادر خواهید بود در موقعیتهای مختلف به ایتالیایی صحبت کنید و نیاز خود را برآورده سازید.

پس از گذراندن دوره قبلی، دوره Language Builder دایره لغات شما را وسیعتر و تلفظ شما را نیز تقویت خواهد کرد. در این دوره فقط صدای میشل توماس را خواهید شنید که تلفظ، خواندن و نوشتن شما را بهبود میبخشد.

فروشنده: فرا سی دی

قیمت: 12,900 تومان

درصد :7

روش خرید: برای خرید آموزش زبان آلمانی ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش زبان آلمانی


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

محصولات مرتبط
برنامه RosettaStone برای یادگیری زبان آلمانی-اورجینال آموزش زبان آلمانی رزتا استون آموزش زبان آلمانی با روش تل می مورexclusive دی وی دی - جدید و کامل - اورجینال زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و کامل - اورجینال
برنامه RosettaStone برای یادگیری زبان آلمانی-اورجینال آموزش زبان آلمانی رزتا استون آموزش زبان آلمانی با روش تل می مورexclusive دی وی دی - جدید و کامل - اورجینال زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و کامل - اورجینال
5,300 تومان خرید برنامه RosettaStone برای یادگیری زبان آلمانی-اورجینال 25,000 تومان خرید آموزش زبان آلمانی رزتا استون 25,000 تومان خرید آموزش زبان آلمانی با روش تل می مورexclusive دی وی دی - جدید و کامل - اورجینال 20,000 تومان خرید زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و کامل - اورجینال
آموزش زبان آلمانی - جدید و کامل - اورجینال آلمانی را آسان یاد بگیریم  - جدید و دارای گارانتی - اورجینال زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و دارای گارانتی - اورجینال آموزش زبان آلمانی به شیوه کانون زبان ایران - جدید و کامل - اورجینال
آموزش زبان آلمانی - جدید و کامل - اورجینال آلمانی را آسان یاد بگیریم - جدید و دارای گارانتی - اورجینال زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و دارای گارانتی - اورجینال آموزش زبان آلمانی به شیوه کانون زبان ایران - جدید و کامل - اورجینال
15,000 تومان خرید آموزش زبان آلمانی - جدید و کامل - اورجینال 25,000 تومان خرید آلمانی را آسان یاد بگیریم  - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید زبان آلمانی در خواب و سفر - جدید و دارای گارانتی - اورجینال 25,000 تومان خرید آموزش زبان آلمانی به شیوه کانون زبان ایران - جدید و کامل - اورجینال

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضو سیستم ایران مارکت سنتر محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند. 
Designed And developed By N.E.T E-Commerce group
© 2008 All Rights reserved.